استند لمسی و کاربرد های آن

 

استند لمسی کاواک

استند لمسی کاواک راه حلی است ایده آل برای برقراری ارتباط با افراد و ارائه خدمات و یا کسب اطلاعات از ایشان، در اماکن عمومی (از ایستگاه های مترو گرفته تا سالن انتظار یک بیمارستان یا درمانگاه و هر مکان عمومی دیگری که افراد در آن جا حضور دارند).
استندهای لمسی کاواک در اندازه های 47 و 55 اینچی عرضه می شود.

استند لمسی
کیوسک های لمسی کاواک از چه اجزایی تشکیل شده است؟
بدنه فلزی مستحکم که کلیه اجزا را درون خود نگهداری و محافظت می کند
کامپیوتر داخلی قدرتمند
نمایشگر LED Full HD LG که بصورت عمودی درون بدنه ی فلزی مستقر شده است
پنل لمسی مادون قرمز مالتی تاچ
تاثیر گذارترین بخش در عملکرد و بازخورد استفاده از یک کیوسک لمسی اپلیکشین و یا نرم افزاری است که مسئولیت جلب توجه، جذب و برقراری ارتباط پویا با مخاطب را بر عهده دارد. کاربر کیوسک های لمسی کاواک در هر موقعیت مکانی که قرار می گیرد متفاوت خواهد بود و کاملا وابسته به نرم افزار مورد استفاده است.
استند لمسی

چرا استند لمسی؟
رسانه ها در دوره های زمانی مختلف ویژگی هایی دارند که مخاطب در فرایند استفاده از آن، به نوعی با ویژگی ها و کارکردهای آن رسانه همراه می شود. این تغییر در قابلیت ها و کارکردهای رسانه موجب می شود مخاطب در هر دوره ای با تعامل و ارتباطی متفاوت مواجه شود. اگر رسانه های ارتباطی دوره ی حاضر را نگاه کنیم در نگاه اول این نکته که رسانه ها در این دوره به سمت الکترونیکی شدن رفته اند به راحتی ملموس است و این همان اتفاقی است که به دنبالش جامعه اطلاعاتی و شبکه های اجتماعی به وجود می آید. در رسانه های جدید مخاطب به صورت کاملاً فعال در فرایند ارتباط نقش دارد. در جمع بندی ای که اندیشمندان حوزه رسانه از ویژگی های رسانه های جدید ارائه می دهند چند نکته وجود دارد: 1- تعاملی بودن از بارزترین ویژگی های رسانه های جدید است و شاید بتوان گفت یکی از مهمترین دلایل استفاده از رسانه های جدید همین تعاملی بودن است که به دلیل اینکه امکان پاسخگویی و یا نوآوری و خلاقیت به وسیله ی کاربر برای ارائه ی دیدگاهش به منبع یا فرستنده را ایجاد می کند احساس رضایت و خوشایندی را برای فرد به دنبال می اورد. 2- در رسانه های جدید حضور اجتماعی دیگر تنها ملزم به در جمع بودن به صورت فیزیکی نیست. با استفاده از رسانه های جدید امکان ارتباط مجازی با دیگران ایجاد می شود بدون اینکه شناختی وجود داشته باشد و یا برنامه ای از قبل برای این ارتباط تعیین شده باشد. 3- هر کاربر در زمان استفاده از رسانه های جدید به نوعی احساس استقلال دارد که به فراخور آن میتواند بر محتوا، منبع و فرایند ارتباط تاثیر بگذارد و کاملا مستقل عمل کند.
با توجه به نکاتی که گفته شد لزوم استفاده از سخت افزار های جدید برای ارتباط بلند مدت و تاثیرگذار با مشتری برای سازمان ها و شرکت ها کاملاً بدیهی به نظر میرسد. تکنولوژی جدید این امکان را به سازمان ها می دهد که مشتری به طور مستقل و با رضایت بیشتری با آن سازمان در ارتباط باشد. با توجه به تلاش های گسترده ای که شرکت های مختلف فعال در حوزه ی الکترونیک برای فرهنگ سازی و شناساندن هرچه بیشتر سخت افزار های اینتراکتیو (تعاملی) به شرکت ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی در کشورمان انجام میدهند اما متاسفانه ظرفیت های عظیم این رسانه های قدرتمند هنوز از چشم عموم پنهان مانده است. شرکت کاواک از جمله شرکت های پیشرو در این حوزه با معرفی کیوسک های لمسی کاواک در نمایشگاه ها ی مختلف حضوری پررنگ و موثر در فرهنگ سازی استفاده از رسانه های تعاملی داشته است.
وب کیوسک ها یکی از سخت افزار های کاربردی و موثر برای سازمان ها، شرکت ها، مراکز خرید و اماکنی از این قبیل هستند. وب کیوسک ها این امکان را به کاربر میدهند که با استفاده از یک فضای دیجیتال که میتواند شامل عکس، فیلم، سایت اینترنتی و یا برنامه های کامپیوتری که به منظور خاصی طراحی شده اند باشد، اطلاعات مورد نیازش را دریافت کند، خرید کند، از میزان تخفیفی که هر فروشگاه در نظر گرفته مطلع شود، فرم دیجیتال پر کند، اطلاعات آپلود کند و عملیات متنوعی مانند تهیه بلیط، نظر سنجی و ... را انجام دهد. جلوگیری از سرگردانی مراجعه کننده به سازمان ها یا شرکت ها، صرفه جویی در وقت و هزینه، ثبت اطلاعات مشتری، جلوگیری از مراجعات متعدد از مزایای استفاده از وب کیوسک ها می باشد. کیوسک های لمسی کاواک با ظاهری زیبا، کامپیوتر داخلی قدرتمند و صفحه ی لمسی مالتی تاچ می تواند راه حلی خلاقانه و اینده نگر برای سازمان ها و شرکت های مختلف دولتی و غیر دولتی ای باشد که از تکنولوزی روز عقب نمی مانند.

مشخصات فنی و کاربرد های استند لمسی (کیوسک لمسی) کاواک

مشخصات فنی
جنس بدنه: بدنه ی استند های فینگر تاچ کاواک در بخش های اصلی آن از آهن گالوانیزه، شیشه گرما دیده و آلومینیوم تشکیل شده است.
دارای پایه فلزی چرخ دار
استند های لمسی کاواک در ابعاد 47 - 55 - 65 اینچی قابل طراحی و تولید است.
پنل لمسی: ال ای دی با رزولوشن فول اچ دی (از یکی از برند های سامسونگ و یا ال جی)
سیستم لمسی: پنل لمسی مادون قرمز مالتی تاچ (چند لمسی) با قابلیت تشخیص همزمان حداقل چهار کاربر
کامپیوتر داخلی: کامپیوتر داخلی استند های لمسی کاواک می تواند کاملا بر اساس نیاط و سفارش مشتریان محترم تغییر پیدا کند اما بر اساس تجربیات گذشته بصورت پیش فرض مشخصات زیر را داراست:
CPU: Intel Core i5
Mainboard: H81
Ram: 8GB
Memory: 128 SSD