اجاره و فروش نمایشگر های لمسی کاواک

نمایشگر لمسی، استند لمسی، کیوسک لمسی و میز لمسی

صرافی رضا به سیستم صوتی گیشه کاواک مدل 2080 تجهیز شد

صرافی رضا به سیستم صوتی گیشه کاواک مدل 2080 تجهیز شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در گیشه های صرافی ها همیشه یک شیشه ی ضد گلوله با ضخامت بالا فضای استقرار صندوق دار را از مراجعین جدا می کند. همیشه وجود شیشه ی محافظ در گیشه ها مکالمه ی بین طرفین را با سختی هایی مواجه می سازد. صرافی رضا واقع در تقاطع خیابان تخت طاووس و لارستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. طراحی بسیار زیبای گیشه های این صرافی که در آن ملاحظات کامل امنیتی نیز مورد توجه قرار گرفته است، فقط و فقط سیستم صوتی گیشه کاواک را کم داشت.

سیستم صوتی گیشه کاواک مدل 2080 با توجه به اندازه نسبتا کوچک یونیت گیشه دار آن، برای گیشه های ادارات و سازمان هایی که فضای خیلی زیادی برای استقرار تجهیزات میز کار کارشناسان خود در گیشه ها ندارند، بسیار مناسب است. کیفیت صدای بالا، طراحی زیبا، کاربرد همزمان دوطرفه بدون نیاز به فشردن دکمه ی خاصی در زمان مکالمه، سیستم های صوتی گیشه کاواک را به تنها محصول قابل اعتماد در ایران تبدیل نموده است.

علاوه بر همه ی موارد فوق، گارانتی مسئولانه و دقیق کاواک در خصوص محصولات سخت افزاری خود و خدمات استاندارد پس از فروش برای محصولات کاواک، تردیدی برای مدیران مدبر ادارات و سازمان ها نمی گذارد که چنانچه کارشناسانشان در برقراری ارتباط کلامی با ارباب رجوع مشکلاتی دارند، تنها راه حل مطمئن آن، بهره مندی از مشاوره، محصولات و خدمات کارشناسان کاواک است. 

0
0
0
s2sdefault