اجاره و فروش نمایشگر های لمسی کاواک

نمایشگر لمسی، استند لمسی، کیوسک لمسی و میز لمسی

کاربرد آل این وان کاواک در کلاس های درس دانشگاه ها و مدارس

کاواک پیشرو در تجهیز کلاس های درس دانشگاه ها و موسسات آموزشی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در یک دهه گذشته مدیران و تصمیم سازان آموزشی کشور به اهمیت بکارگیری سیستم های تعاملی یا اینتراکتیو در حوزه ی آموزش پی برده اند. در سال های گذشته بهرای تجهیز کلاس های درس مدارس، موسسات آموزشی و دانشگاه های سراسر کشورمان از چیدمان برد هوشمند، ویدئو دیتا پروژکتور و رایانه بیشتر استفاده شده است. اما با پیشرفت فن آوری و کاهش هزینه های تولید، امروزه مناسب ترین انتخاب برای تجهیز کلاس های درس دانشگاه ها و مدارس دیگر برد هوشمند نیست. آل این وان های بزرگ کاواک با رزولوشن بالا، درخشندگی تصویرو یکپارچکی و ده ها ویژگی مثبت دیگر بهترین راه حل بکارگیری فن آوری تعاملی در روش های مدرن تدریس در مراکز آموزشی است.

کاواک به عنوان تنها برند ثبت شده ی تخصصی ایرانی در زمینه ی نمایشگر های لمسی و آل این وان های با ابعاد بزرگتر از 55 اینچ، در زمینه ی تجهیز دفاتر مدیران و روسای وزارت خانه های و سازمان ها به آل این وان های بزرگ کاواک تجربیات بسیار ارزشمندی را بدست آورده است.  آل این وان های بزرک کاواک از یک نمایشگر ال ای دی با رزولوشن 4K و با درخشندگی بالا، یک سیستم لمسی مالتی تاچ (چند لمسی) با حداقل تشخیص 6 نقطه همزمان (تحت سیستم عامل های ویندوز 7 و بالاتر و در محیط های نرم افزاری که برای سیستم های چند لمسی طراحی شده اند)، یک ماژول کامپیوتر مرکزی قدرتمند و یک پایهخ چرخدار فلزی پایدار و مستحکم تشکیل شده اند. همچنین تمامی آل این وان های بزرگ کاواک به یک نرم افزار کمک آموزشی رایگان مجهز می باشند.

امکان اتصال کامپیوتر خارج از کامپیوتر اصلی سیستم به نمایشگر، عدم مزاحمت سایه دست و بدن مدرسی بر روی صفحه ی تصویر، عدم نیاز به داکت کشی و انجام عملیات تخریبی در محیط کلاس های درس، طول عمر بالای پنل تصویر ال ای دی، طول عمر نامحدود پنل لمسی سیستم، ماژول کامپیوتر داخلی بسیار قدرتمند (CPU: Core i3 to Core i7 - Ram 4GB to 8GB - Memory SSD - Full Port) از دیگر ویژگی های آل این وان های دیواری بزرگ کاواک است. با توجه به قابلیت جداسازی ماژول کامپیوتر سیستم بصورت کشویی، عملیات بروز رساتنی، تعمیر، نگهداری و ... ماژول کامپیوتر نیاز به هیچگونه جابجایی پنل تصویر ندارد.

با توجه به ابعاد یک کلاس درس می توان از نمایشگر های لمسی کاواک در ابعاد 55 تا 110 اینچ استفاده کرد.

0
0
0
s2sdefault