اجاره و فروش نمایشگر های لمسی کاواک

نمایشگر لمسی، استند لمسی، کیوسک لمسی و میز لمسی

نمایشگر لمسی 75 اینچی کاواک در اتاق کنفرانس اداره کل راه آهن آذربایجان

آل این وان 75 اینچی کاواک در اداره کل راه آهن آذربایجان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اهمیت حمل و نقل ریلی و توانایی کنترل کلیه خطوط مواصلاتی در هرکشور بسیار مهم است. حمل و نقل و جابجایی امروزه دیگر مثل قبل کم خطر و طولانی مدت نیست و با توجه به خطرات جانی با احتیاط و رعایت اصول ایمنی فراوانی انجام میشود. سرعت جابجایی ها زیاد شده و اگر نکات ایمنی درست و بجا در نظر گرفته نشود احتمال وقوع حادثه و خطرات هم بیش از پیش افزایش می یابد. برای کنترل بهتر و کاهش این این خطرات باید راهکارهای درست و مؤثرتری در نظر گرفته شود. به عنوان پیشرو در این امر اداره ی کل راه آهن آذربایجان شرقی(تبریز ) که از مهم ترین مراکز کنترل خطوط ریلی کشور بوده و مسیرها و خطوط مواصلاتی را در نواحی شمال و شمال غربی کشور بر عهده  دارد تصمیم به استفاده از تکنولوژی های جدید و پرکاربرد لمسی و مولتی تاچ گرفت.

با توجه به امکان ریل کشی در هر شهر ایستگاه هایی برای کنترل خطوط  راه آهن  تعبیه شده و کنترل این نقاط در تعداد بالا  با نقشه و GPS  راحت تر و دقیق تر امکان پذیر است  نیاز به یک نمایشگر بزرگ و با کیفیت احساس میشد تا کارشناسان بتوانند تصویری واضح وقابل رؤیت برای پرسنل فراهم آورند .

متاسفانه هنوز تکنولوژی بردهای هوشمند هستند که به عنوان صفحات لمسی بزرگ از ما درخواست میشود اما این امر به دلیل کم توجهی و ناشناخته ماندن این نوع از تکنولوژی پیشرفته در ایران است و کاربر وقتی با آل این وان های یکپارچه که برتری خاص و مورد توجهی نسبت به بردهای هوشمند دارند آشنا میشود دیگر تمایلی به استفاده از این نوع صفحه لمسی که  از قدیمی ترین تکنولوژی صفحات های لمسی است، ندارد.

مدیرعامل محترم اداره کل راه آهن آذربایجان شرقی به دنبال راه حلی برای ارتقاء سطح خدمات رسانی نیروهای پرتلاششان در حوزه راه آهن هستند و هدف ایشان به عنوان مدیرعامل این ارگان مهم دولتی تسلط به کلیه ایستگاهها و محل های توقف قطارها در حوزه استحفاظی ایشان در اداره کل راه آهن آذربایجان شرقی (تبریز) می باشد.

برای این کار نیاز به یک اتاق جلسه و یا اتاق مانیتورینگ  مجهز به نمایشگرهای بزرگ دارند که قابلیت اینتراکتیو بودن و برقراری تعامل یا ارتباط با پرسنل اداره راه آهن را فراهم آورد  تا امکان  نمایش تصاویر باکیفیت از موقعیت های مختلف قطارها و حرکتشان را در اختیار بگذارد.

کاواک با ارائه ی جدیدترین نوع آل این وان های موجود در بازار با امکان تصویری با بالاترین حد کیفیت نمایش (4k) در سایزهای بزرگ علی الخصوص 75 اینچ با نمایشگری مالتی تاچ یا چند لمسی 10 نقطه را بهترین گزینه برای برطرف کردن این نیاز پیشنهاد کرد.

اما نیاز اداره راه آهن آذربایجان فقط با نمایش با کیفیت تصاویر و لمسی بودن رفع نمیشد.

باید این نمایشگر از یک سیستم عاملی حمایت میکرد تا کاربر بتواند با کمک آن، وب سایت سازمان اداره کل راه آهن آذربایجان را نمایش بدهد و ضمن اینکه بتواند با کمک GPS  هم موقعیت قطارها را مکان یابی کند .

برای این نیازهم کاواک با کمک یک کامپیوتر صنعتی با توان پردازش بالا که داخل بدنه ی نمایشگر تعبیه شده که البته این اقدام بدون اضافه شدن ضخامت بدنه کالا  صورت گرفت و به هیچ عنوان کامپیوتر این دستگاه قابلیت رؤیت برای استفاده کننده نخواهد بود.این اقدام امکان استفاده همزمان از کامپیوتر داخلی  با نمایشگر چند لمسی را برای اداره راه اهن فراهم کرد.

جذاب ترن بخش آل این وان ها مخفی شدن تمام کابل ها و سیسم کشی ها در داخل بدنه دستگاه است.چون کلیه اتصالات و سیم کشی ها داخل خود بدنه انجام شده و صرفاً خروجی کابل برق دیده میشود.

برای راحتی بیشتر کاربر و استفاده از آل این وان لمسی کاواک، اداره کل راه آهن تصمیم  به نصب آل این وان اتاق جلساتشان روی پایه ی مخصوص این کالا گرفتند.  

این کالا علاوه بر قابلیت نصب بر روی دیوار امکان نصب آن بر روی پایه ی چرخدار را هم دارد تا هرگونه اقدام برای جابجایی از اتاقی به اتاق دیگر یا حتی مکانی به مکان دیگر را آسان تر کند.

لازم به ذکر است نصب ، راه اندازی و آموزش کار با این دستگاه ها صرفاً توسط کارشناسان کاواک و به صورت کاملاً رایگان در محل مشتری صورت میپذیرد و این امر برای تمامی مشتریان کاواک در هر استانی از کشور عزیزمان قابل انجام است وهیچ محدودیت جغرافیایی برای کادر فنی و همکاران پرتلاشمان در کاواک وجود ندارد.

کاواک اولین وتنها برند تخصصی نمایشگرهای لمسی بزرگ و آل این وان همزمان با پیشرفت تکنولوژی در دنیا، پیش رو و ماندگار در ارائه ی بهترین و در عین حال برترین نوع تکنولوژی های لمسی و ال این وان های 75 اینچ در ایران است.

هدف ما افزایش استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در کشور عزیزمان ایران است و برای تحقق این امر تیم جوان و پرتلاش کاواک روز به روز بر سرعت و دقت خدمات رسانی خود افزوده و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند. 

برتری کیفیت دستگاه های کاواک را با لمس آن ها از نزدیک و در محل شرکت کاواک تابش جسم سیاه تست کرده و نحوه ی خدمات رسانی در کاواک را از طریق رزومه ی این مجموعه و مشتریان خاص پسندش بررسی کنید.

0
0
0
s2sdefault