اجاره و فروش نمایشگر های لمسی کاواک

نمایشگر لمسی، استند لمسی، کیوسک لمسی و میز لمسی

میزلمسی و کیوسک لمسی کاواک در غرفه شرکت نیما تهویه آرا

میزلمسی و کیوسک لمسی کاواک در غرفه شرکت نیما تهویه آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 3 تا 6 آبان ماه 1396 برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت نیما تهویه آرا با بهره گیری از نمایشگرهای لمسی شرکت کاواک خدمات جالب توجهی را برای بازدید کنندگان خود در نظر گرفته و در جلب رضایت خاطر آنان به مطلوب ترین شکل ممکن ظاهر شد.

 کیفیت متفاوت خدمات ارائه شده از سوی شرکت کاواک با استفاده از میز لمسی 55 اینچ  و کیوسک لمسی 47 اینچ موجب شد که شرکت نیما تهویه آرا در مقایسه با سایر غرفه ها به امتیازات بهتری دست پیدا کرده و در کوتاه ترین بازه زمانی به ارائه بیشترین اطلاعات در خصوص معرفی و عملکرد این شرکت بپردازد.

تعامل بازدیدکنندگان و مشتریان با شرکت نیما تهویه آرا  با استفاده از میز لمسی 55 اینچ  و کیوسک لمسی 47 اینچ شرکت کاواک ، موجب جذابیت هرچه بیشتر محصولات و خدمات ارائه شده از سوی این شرکت شده و افراد مختلف اطلاعات لازم در خصوص خواسته ها و انتظارات خود را به راحتی و از طریق این دستگاه ها دریافت می کنند.

شرکت نیما تهویه آرا با نصب برنامه تحت ویندوز شرکت بر روی میز لمسی 55 اینچ  و کیوسک لمسی 47 اینچ کاواک به معرفی محصولات خود در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی پرداخته و انواع فیلم ، عکس ، پی دی اف و سایر تبلیغات خود را با سرعت و کیفیت بالا به بازدید کنندگان ارائه کرد.

نمایش محصولات با استفاده از میز و کیوسک لمسی شرکت کاواک با استفاده از خاصیت لمسی بودن نمایشگرها و استفاده همزمان مشتریان و بازدید کنندگان از غرفه شرکت نیما تهویه آرا در این دوره از نمایشگاه ها بسیار رضایت بخش ارزیابی شده و رضایت خاطر مشتری محترم شرکت کاواک به شکلی مطلوب و کامل برآورده شد.

تجربیات متعدد و قابل توجه شرکت کاواک در برگزاری نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی نشان دهنده اعتماد برگزارکنندگان نمایشگاه ها و مشتریان عزیز است که با انتخاب کاواک به عنوان اولین و تنها نشان تجاری ایرانی در زمینه نمایشگر های لمسی و مانیتور های لمسی ، به کیفیت بالای خدمات با قیمتی مناسب می اندیشند.

شما شهروندان گرامی نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید یا اجاره انواع کیوسک لمسی ، میز لمسی و نمایشگرهای لمسی کاواک و همچنین سیستم صوتی گیشه این شرکت می توانید با کارشناسان خبره شرکت در ارتباط باشید و سوالات خود را با کاواک در میان بگذارید.

 

0
0
0
s2sdefault