اجاره و فروش نمایشگر های لمسی کاواک

نمایشگر لمسی، استند لمسی، کیوسک لمسی و میز لمسی

کاربرد کیوسک لمسی کاواک برای پرده برداری از نرم افزار خدمات دولت همراه

کاربرد کیوسک لمسی کاواک برای پرده برداری از نرم افزار خدمات دولت همراه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افتتاح نرم افزار موبایلی خدمات دولت همراه توسط وزیر ارتباطات کشور جناب آقای جهرمی آذری با استفاده از کیوسک های لمسی کاواک در محل سالن همایش های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، در این نرم افزار جامع موبایلی علاوه بر اینکه محیط امنی برای کاربران ایجاد شده است بسیاری از اموری اداری نیز با صرف زمان و هزینه ی بسیار کمتری انجام میشود.

استند لمسی 47 اینچ ویندوزی کاواک با استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز، قابلیت پشتیبانی از نرم افزارهای اندرویدی را فراهم مینماید که در مورد همایش داخلی سازمان فناوری اطلاعات، رونمایی با شکوهی صورت گرفت و کیوسک لمسی کاواک نقش ویژه ای را در این امر مهم ایفا کرد.

استند لمسی کاواک با رنگ مشکی نقره ای و با ابعاد 47 اینچ و سیستم عامل ویندوز قابل انتقال و پرتابل بوده و در هر نمایشگاه و همایشی قابل استفاده است و تا کنون برای بهره برداری و افتتاح چندین پروژه از این دستگاه ها استفاده شده است.

شرکت کاواک تابش با انعطافی که در زمینه ی اجاره سیستم های لمسی به کار میبرد در بسیاری از نمایشگاه ها و همایش ها در خدمت شرکت ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی بوده و با پشتیبانی قابل توجه در دوره های نمایشگاهی افتخار دارد که در حوزه ی اجاره سیستم های لمسی و نمایشگرهای تعاملی رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

پیشتر نیز سازمان ارتباطات و زیرساخت مخابرات کشور با خرید نمایشگرهای لمسی برای دریافت و ارائه ی گزارش در مجموعه ی خود استفاده کردند.

شرکت کاواک با پشتیبانی و همراهی مشتریان محترم خود در نمایشگاه ها سعی می نماید معرفی جامع تری از کیوسک ها، میزهای لمسی و انواع آل این وان های خود را داشته باشد.

0
0
0
s2sdefault