بهره برداری از نرم افزار های کاربردی با استفاده از کیوسک لمسی

بهره برداری از نرم افزار های کاربردی با استفاده از کیوسک لمسی

چاپ
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استند لمسی 47 اینچ کاواک در نمایشگاه الکامپ سال 97 در اختیار مجموعه‌ی محترم اتاقک قرار گرفت تا بتوانند اطلاعات بازدید کنندگان را ثبت نموده و آرشیو مشتریان خود را کامل نمایند.


استند ایستاده کاواک با ابعاد نمایشگر 104 سانتی متر در 59 سانتی متر برای جلب توجه بازدیدکنندگان در نمایشگاه کافی بوده و از فاصله چند متری هم میتوان تصاویر، ویدئو ها و حتی صفحات وبسایت را مشاهده کرد که این امر در جذب مراجعین به سمت کیوسک لمسی و غرفه ی مورد نظر نقش بسزایی را ایفا میکند.
کار اصلی شرکت اتاقک رزرو اتاق در شهر های مختلف ایران در بحث گردشگری است. این شرکت با استفاده از نرم افزار تحت وب خود علاوه بر اینکه اطلاعات مراجعین را جمع آوری می نمود با استفاده از ویژگی لمسی بودن این کیوسک ها، پرسش و پاسخ از بازدیدکنندگان را انجام میداد و با آنالیز پاسخ ها، مکان های تفریحی مطابق با علایق آنها را پیشنهاد میداد.
کیوسک های لمسی 47 اینچ کاواک دارای سیستم عامل ویندوز هستند که استفاده از هر نرم افزار کاربردی در این محیط را برای کاربران و برنامه نویسان مهیا می نماید 

کافیست مشتریان محترم شرکت کاواک برای برای تست نرم افزارهای اندرویدی خود توسط کیوسک های اندرویدی و اپ های خود فایل خام اپلیکیشن های خود را در اختیار کارشناسان بگذارند ویا با هماهنگی کارشناسان برای تست نرم افزار خود به دفتر این شرکت مراجعه نمایند.

با استفاده از استندهای اندرویدی شرکت کاواک میتوانید نرم افزارهایی که در پلی استور و کافه بازار هستند را روی این دستگاه نصب نموده و معرفی موثری از خدمات یا کالاهای  مورد نظرتان را در نمایشگاه داشته باشید.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s