آرشیو وبلاگ

گیشه های پذیرش درمانگاه الکتیو بیمارستان سینا به سیستم صوتی گیشه کاواک مدل 2016 مجهز شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

گیشه های درمانگاه الکتیو بیمارستان سینا به سیستم صوتی گیشه کاواک مدل 2016 مجهز شد. با پیگیری های سرپرست محترم درمانگاه سرکار خانم آخوندی و به منظور تکریم ارباب رجوع و تسهیل ارتباط کلامی با بیماران و همراهان ایشان، گیشه های پذیرش درمانگاه و گیشه های پذیرش بایگانی اسناد بیمارستان سینا به پرفروش ترین مدل سیستم صوتی گیشه کاواک مجهز شد.

اصولا سیستم صوتی گیشه در مکان هایی کاربرد دارد که به دلیل وجود شیشه ی جداکننده پرسنل پاسخگو (که در محل گیشه مستقر شده اند) از مراجعین جدا (ایزوله) شده اند. وجود این شیشه ی جدادکننده گیشه دار و ارباب رجوع اگر چه در موارد متعددی از قبیل حفط نظم و امنیت محیطی بسیار مفید و کاربردی است، اما در بسیاری از بیمارستان ها مانع مکالمه شفاف و واضح بین طرفین می شود. اینجاست که محصول ارائه شده توسط کاواک راه حل بهینه  ای برای برقراری ارتباط کلامی موثر بین گیشه دار و ارباب رجوع است. کاواک به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده ی رمسی سیستم های صوتی گیشه در ایران همواره تلاش خود را بر معرفی و ارائه محصولات با کیفیت برتر معطوف نموده است و طی سال های گدشته با تعامل نزدیک و سازنده با مشتریان خود کیفیت سیستم های صوتی گیشه خود را ارتقا بخشیده است. خدمات پس از فروش بی نظیر و پاسخگویی کارشناسان متعهد کاواک ما را در این زمینه متمایز می نماید.

Cavac Sound System Sina Hospital 5

 

آیا در محل گیشه های بیمارستان و یا دیگر سازمان ها در زمینه ی مکالمه ی با ارباب رجوع با مشکلاتی مواجه هستید؟ اینجا کلیک کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.