آرشیو وبلاگ

تجهیز غرفه نمایشگاهی ظریف مصور به نمایشگر‌های لمسی کاواک (نمایشگر لمسی، میز لمسی، استند لمسی)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در هشتمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی که در 13 الی 17 شهریور ماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، غرفه ی شرکت ظریف مصور به تجهیزات مبتنی بر نمایشگر های لمسی کاواک مجهز شد.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که برای نمایش صد ها نمونه مختلف از طرح ها و یا جنس های مختلف نمونه محصولات خود در یک نمایشگاه به بازدید کنندگان، با مشکلاتی از قبیل کمبود مکان کافی برای استقرار همه ی نمونه ها و طرح ها و یا سخت بودن جستجو در بین طرح های نمونه کار ها مواجه شده باشید. شرکت ظریف مصور با توجه به طراحی و تولید انواع کف پوش ها در طرح های مختلفريال دقیقا با همین مشکل مواجه بود و برای حل آن در نمایشگاه امسال بهترین راهکار را اجاره نمایشگر های لمسی کاواک یافت.

میز لمسی کاواک غرفه شرکت ظریف مصور نمایشگاه بین المللی کف پوش موکت و فرش ماشینی 3

کارشناسان ظریف مصور با استفاده از نمایشگر های لمسی بزرگ کاواک موفقیت بیشتری در برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان از غرفه کسب نمودند، چرا که یک نمایشگر لمسی 55 اینچی کاواک ابزاری بسیار کارآمد در دستان ایشان بود تا در مدت زمان کوتاه تری، حجم اطلاعات بیشتر و موثر تری را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند. همچنین میز لمسی 55 اینچی کاواک نیز در موقعیت هایی که تعداد بیشتری از مراجعه کنندگان حضور داشتند، به عنوان یک نقطه گردهمایی در قسمت VIP غرفه ظریف مصور مورد استفاده قرار می گرفت تا در یک لحظه و بصورت همزمان به تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان نمونه ی های گونانگون محصولات نمایش داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اجاره سیستم های مبتنی بر نمایشگر های لمسی کاواک کافیست اینجا کلیک کنید و از کارشناسان کاواک مشاوره بخواهید.