نمایشگر های لمسی کاواک - 55، 65، 70، 75، 84 و 98 اینچی

نمایشگر های لمسی کاواک در واقع آل این وان های بزرگی هستند که قابلیت نصب بر روی دیوار و یا استقرار بر روی پایه های چرخدار متحرک را دارند. این کامپیوتر های مجهز به نمایشگر های لمسی بزرگ با رزولوشن فول اچ دی و 4K ارائه می شوند و به کامپیوتر داخلی قدرتمند و سیستم لمسی مالتی تاچ مجهز می باشند. آل این وان های کاواک در حوزه های مختلفی از جمله دفاتر مدیران ارشد اجرایی سازمان ها، اتاق های جلسات، کلاس های درس مراکز آموزشی و غرفه های نمایشگاهی کاربرد دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی تصویر کلیک کنید.

استند لمسی کاواک 47 و 55 اینچی

کیوسک های لمسی کاواک (استند لمسی) در ابعاد و مشخصات فنی متنوعی ارائه می شوند. مهمترین کاربرد این سیستم ها با توجه به Stand Alone بودن آن در اماکن عمومی است. مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای، غرفه های نمایشگاهی، هتل ها، و ... از جمله اماکنی است که کیوسک های لمسی کاواک کاربرد دارد. قابلیت اضافه شدن مولفه ها و گجت های مختلف مانند وب کم، پرینتر حرارتی، کارتخوان و ... از جمله قابلیت های سفارشی استند های لمسی کاواک است. به زودی نمونه های بسیار متنوعی از مدل های Indoor و Outdoor این محصول در بازار ایران ارائه می شود.

میز لمسی مدرن ترین ابزار ارائه مطلب در ستاد های مدیریت بحران، اتاق های جلسات، سازمان های نظامی و غرفه های نمایشگاهی

میز لمسی کاواک نوعی نمایشگر لمسی مجهز به کامپیوتر قدرتمند داخلی است که با توجه به موقعیت های مختلفی که برای کاربرد آن در نظر گرفته می شود در طرح ها و مختصات مختلف طراحی و تولید می شود. معمولا نمایشگر لمسی میز های لمسی با توجه به امکان استقرار و کارکرد همزمان تعداد بیشتری کاربر در کنار میز، از تعداد نقاط لمسی همزمان بیشتری پشتیبانی می کنند. اگرچه به لحاظ سخت افزاری امکان بکارگیری پنل های لمسی مالتی تاچ مادون قرمز با تشخیص 64 کاربر همزمان در حال حاضر وجود دارد، اما با توجه به افزایش هزینه های سخت افزاری برای کاربران و با توجه به عدم وجود نرم افزار های کاربردی (غیر فانتزی) و نیز محدودیت عملی تعداد کاربران مستقر در کناره های میز لمسی، کاواک به منظور جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت تمام شده میز های لمسی خود، این محصول را بصورت پیش فرض با سیستم لمسی مالتی تاچ 10 کاربره ارائه می کند. بدیهی است در صورت وجود شرایط کاربردی و طبق نیاز مشتریان محترم امکان ایجاد تغییرات در اکثر مشخصه های فنی این محصول وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی تصویر هر یک از مدل های میز لمسی کاواک کلیک کنید.

میز لمسی کاواک - مدل 825 -55، 65، 70، 75 و 84 اینچی

در این مدل از میز لمسی کاواک با توجه به سطح مقطع نسبتا بزرگ پایه میز که محل قرار گیری کامپیوتر داخلی آن نیز می باشد و فضای نسبتا نامحدودی را برای تجهیزات سخت افزاری کامپیوترِ سیستم فراهم می آورد، امکان بکارگیری قویترین و پیچیده ترین سیستم کامپیوتری نیز وجود دارد. معمولاً از میز های لمسی برای ارائه مطالبی مبتنی بر تصاویر گرافیکی و یا فایل های رندر شده حجیم و سیستم های مبتنی بر نرم افزار های جی آی اس و ... استفاده می شود و دارا بودن پروسسور قوی، حافظه پر سرعت و به ویژه کارت های گرافیکی حرفه ای بیشتر به یک نیاز ضروری تبدیل می شود. علاوه بر این پایه بزرگ این مدل امکان استقرار نمایشگر لمسی 84 اینچی را نیز برای آن مقدور می نماید. اطلاعات بیشتری می خواهید؟ روی تصویر میز لمسی کلیک کنید.

پنل لمسی

ویترین لمسی کاواک

مبدل ویدئو وال لمسی

میز لمسی مخصوص کافی شاپ