کاربرد نمایشگر های لمسی کاواک چیست؟

این صفحه به تدریج در حال بروز رسانی است

با توجه به گسترش چشمگیر بکارگیری نمایشگر ها و به ویژه سیستم های مبتنی بر نمایشگر های لمسی در غرفه های نمایشگاهی و غرفه های سازمان ها در همایش ها و سمینار ها، کاواک مفتخر است تا با ارائه خدمات اجاره استند لمسی و اجاره میز و نمایشگر لمسی، مخاطبین خود را در خصوص افزایش کارایی حضور در نمایشگاه ها یاری نماید.
سوال مهمی که باید به آن پاسخ داده شود این است که استند لمسی، آل این وان بزرگ (کامپیوتر لمسی بزرگ) و یا یک میز لمسی چه کمکی به ارتقا سطح کیفی غرفه ی سازمان شرکت کننده در یک همایش و یا نمایشگاه می کند؟
در سال های اخیر اکثر سازمان های شرکت کننده در همایش ها و نمایشگاه ها متوجه تغییر رفتار بازدید کنندگان شده اند.شاید حدود یک دهه پیش اگرتعدادی نمایشگر ال سی دی معمولی در بخش های مختلف یک غرفه نمایشگاهی نصب می شد و محتوای غیر تعاملی مانند فیلم و موسیقی از آن پخش می شد، برای بسیاری از مخاطبین جذاب بود اما امروزه نبود سیستم های اینترکتیو (تعاملی) در یک غرفه ی نمایشگاهی نقطه ضعف نسبتا بزرگی به حساب می آید. آشنا ترین ابزاری های اینتراکتیو برای ما نمایشگر های لمسی و به ویژه نمایشگر های لمسی بزرگ هستند.
میز لمسی 55 اینچی کاواک در غرفه ی شرکت ظریف مصور - نمایشگاه تهران 1395

همه ی ما تجربه ی صرف هزینه های هنگفت، طراحی مالتی مدیا، رایت سی دی و دی وی دی و طراحی و پاپ و بسته بندی و در نهایت ارائه آن به بازدید کنندگان از غرفه نمایشگاهی سازمان خود را داشته ایم. آیا تا کنون بازخورد متناسب با هزینه ی انجام شده را دریافت نموده اید؟ آیا مخاطبن شما بعد از خروج از نمایشگاه، دی وی دی حاوی مالتی مدیا شما را داخل درایو اپتیکال دستگاه خود قرار می دهند؟ آیا اکنون زمان آن فرا نرسیده است تا تعامل و تبادل اطلاعات با مشتریانمان را در محل غرفه ی نمایشگاهی خود و با استفاده از استند لمسی و یا نمایشگر لمسی بزرگ تحت کنترل خود بگیریم؟

چرا استند لمسی و یا نمایشگر لمسی مورد نیاز خود را از کاواک اجاره کنم؟

کاواک به عنوان اولین و تنها برند تخصصی ثبت شده در زمینه نمایشگر های لمسی خدماتی را به سازمان ها ارائه می دهد که به لحاظ کیفیت بی بدیل است.
1- کلیه استند های لمسی کاواک دارای بدنه ای از جنس ترکیبی شیشه و فلز می باشد.
2- کامپیوتر داخلی قدرتمند از دیگر ویژگی های تجهیزات سخت افزاری کاواک است.
3- وقت شناسی یکی از مهمترین خطوط قرمز ما در کاواک است. تجهیزات زود تر از زمان تعهد شده تحویل مشتری می گردد و در صورت اتمام نمایشگاه و عدم نیاز مشتری در زمان مقرر جمع وری می گردد. در صورت نیاز به ادامه استفاده از تجهیزات، حق انتخاب و اختیار تام با مشتریان ماست.
4- مسئولیت و هزینهی مربوط به جابجایی، حمل، نصب و راه اندازی و جمع آوری و عودت استند های لمسی اجاره ای تماما بر عهده ی کاواک است
5- به یک و یا دو نفر از کاربران سیستم دو ساعت آموزش رایگان کار با استند های لمسی و نمایشگر های لمسی کاواک ارائه می شود.
6- نرم افزار های مورد نیاز مشتریان قبل از تحویل سیستم ها در محل غرفه ایشان، بر روی کامپیوتر داخلی نمایشگر لمسی و یا استند لمسی نصب می گردد.
7- در طول مدت زمان اجاره دستگاه ها، پشتیبانی تلفنی 24 ساعته ارائه می شود و در موارد لزوم کارشناسان کاواک بصورت حضوری برای خدمت رسانی در محل غرفه شما حاضر می شوند
8- کلیه نمایشگر های لمسی و کیوسک های لمسی کاواک داراری صفحه ی شیشه ای محافظ برای نمایشگر و نیز پایه چرخدار می باشند. برای جابجایی استند های لمسی کاواک از یک نقطه در غرفه خود به نقطه ای دیگر در غرفه نمایشگاهی تان نیاز به هماهنگی های فنی نیست.

برای اجاره یکی از استند های لمسی کاواک چه اقداماتی باید انجام دهم؟

اجاره استند لمسی و یا کامپیوتر های لمسی کاواک کار بسیار ساده ایست. تنها اقداماتی که شما می بایست انجام دهید به ترتیب به شرح زیر است:
1- با توجه به محدودیت تعداد دستگاه های اختصاص یافته به امر اجاره و تقاضای رو به گسترش شرکت های پیشرو برای ارتقای سطح کیفی غرفه های نمایشگاهی شان، ابتدا بازه زمانی مورد نظر خود را با یکی از کارشناسان ما بررسی نموده و ار امکان دریافت استند لمسی کاواک اطمینان حاصل نمایید.
2- به منظور جلوگیری از هر گونه ناهماهنگی و برداشت نادرست از امکانات دستگاه و تطبیق آن با نیاز های سازمانی خود، ترجیحا یک نماینده با دانش مرتبط با قن آوری رایانه را جهت انجام تست های نرم افزاری و سخت افزاری به محل دفتر کاواک اعزام فرمایید. هدف از این بخش حصول اطمینان از کارایی دستگاه در ارتباط با نیاز های تبلیغاتی شماست.
3- به پشتی صندلیتان تکیه دهید و باقی امور را به ما بسپارید!
4- به مدیران ارجمند سازمان ها توصیه می شود با توجه به گسترش کاربرد نمایشگر های لمسی در همه ی عرصه ها، ملاحظات لازم در خصوص طراحی گرافیکی وبسایت سازمان خود را به گونه ای در نظر بگیرند که کار با وبسایت سازمان در محیط یک نمایشگر لمسی کاملا کاربردی و آسان باشد. همانگونه که مستحضرید هیچ بانک اطلاعاتی مفید تر از وبسایت سازمان شما برای معرفی محصولات و خدمات شما نیست و چنانچه وبسایت شما به گونه ای طراحی شده باشد که یک کاربر بتواند به راحتی و با استفاده از یک نمایشگر لمسی بزرگ قسمت های مختلف آن را بازدید نماید، هزینه و زمان زیادی را صرفه جویی کرده اید و در هر نوبت شرکت در نمایشگاه ها نیاز به طراحی یک مالتی مدیای اختصاصی ندارید.

اجاره نمایشگر لمسی (دارای کامپیوتر داخلی) 55 اینچی

در بسیاری موارد مشتریان ما به دلایل متفاوت تمایل دارند به جای استفاده از یک نمایشگر لمسی که بصورت عمودی قرار گرفته است (استند لمسی) یک نمایشگر لمسی که بصورت افقی (زاویه قرارگیری روتین) مستقر می شود در اختیار داشته باشند. در اینگونه موارد استفاده از نمایشگر های لمسی کاواک پیشنهاد می گردد. نمایشگر لمسی (یا کامپیوتر لمسی و یا آل این وان بزرگ) کاملا مشابه آل این وان های حدود 22 اینچی رایج در بازار است که به عنوان کامپیوتر دسکتاپ استفاده می شوند با این تفاوت که به دلیل ابعاد بزرگ صفحه تصویرشان دیگر قابلیت استفاده رومیزی را ندارند و باید بوسیله براکت نصب دیواری بر روی دیوار نصب شوند و یا بوسیله پایه های مخصوص چرخدار نگه داشته شوند. البته استفاده از پایه های مخصوص برای استقرار یک نمایشگر لمسی 55 اینچی در یک غرفه نمایشگاهی بدلیل امنیت کمتر و نیز افت کیفی ظاهر این چیدمان به هیچ وجه توسط کارشناسان کاواک توصیه نمی شود، مگر در مواردی که دیواره ی غرفه استحکام کافی برای تحمل وزن براکت دیواری را نداشته باشد که اغلب در همایش های یک روزه که غرفه های بصورت پارتیشن های پیش ساخته و سبک هستند این شرایط پیش می آید.
با روشن کردن دستگاه شما مانند یک کامپیوتر رو میزی صفحه دسکتاپ ویندوز را در اختیار و تحت کنترل خود خواهید داشت و از طریق لمسی کردن صفحه لمسی می توانید کلی و رایت کلیک نموده و در محیط های نرم افزاری اقدامات لازم را انجام دهید. امکات اتصال یو اس بی فلش مموری، کابل شبکه، اتصال وای فای به اینترنت وایرلس در همه ی محصولات کاواک فراهم است.
نصب و راه اندازی براکت دیواری نمایشگر لمسی کاواک تماما بر عهده کارشناسان ماست و متقاضیان محترم کافیست هماهنگی های لازم جهت ایجاد دیواره ی مقاوم را در طراحی و ساخت غرفه شان مد نظر قرار دهند.

اجاره استند لمسی 47 اینچی

استند لمسی یا همان کیوسک لمسی در واقع یک نمایشگر لمسی است که بصورت عمودی قرار گرفته است. نسبت ابعاد نمایشگر استند های لمسی به جای 16:9 با نود درجه چرخش 9:16 می باشد. استند های لمسی کاواک دارای پایه های چرخدار (قفل دار) است. برای بکار گیری کیوسک های لمسی کاواک فقط و فقط کافیست که پریز برقی در محل مورد نظر شما در دسترس باشد. کیوسک های لمسی کاواک به هیچ کابلی غیر از کابل برق نیاز ندارند. جنس بدنه ی کیوسک های لمسی کاواک از فلز و شیشه است. همچنین یک صفحه ی شیشه ای سکوریت در مقابل سطح نمایشگر استند قرار گرفته است که نمایشگر را از اسیب های ناشی از کاربرد نادرست محافظت می کند. در اغلب نمونه های کامپیوتر داخلی کیوسک های لمسی ما دارای منبع تغذیه صنعتی است و این بدان معنی است که سازمان ها می توانند بدون هیچ گونه نگرانی، استند لمسی را از ابتدای شروع کار تا پایان همان روز کاری روشن نگه دارند و از آن برای ارائه توضیحات چند رسانه ای به مراجعین به و بازدیدکنندگان از غرفه شان بهره مند شوند. چنانچه تمایل دارید وبسایت مجموعه خود را بر روی استند های لمسی کاواک نمایش دهید، توجه به این نکته ضروری است که بهتر است کدینگ غالب وبسایت شما بصورت Responsive یا همان واکنش گرا باشد که البته خوشبختانه اکثریت غریب به اتفاق وبسایت ها در سال های اخیر به همین روش طراحی و تولید شده اند. در خصوص محیط های نرم افزاری تحت ویندوز هیچگونه ملاحظاتی مورد نیاز نیت و استند های لمسی ما به تمامی نرم افزار های قابل اجرا بر روی ویندوز 7 به بالا هماهنگی کامل را داراست. یکی از مزایای استفاده از استند های لمسی در نمایشگاه ها این است که با توجه به ابعاد نسبتا بزرگ صفحه نمایش، چنانچه یکی از کابران در حال مشاهده صفحات و دریافت اطلاعات باشد، دیگران نیز می توانند همزمان از همین اطلاعات بهره مند شوند.

اجاره نمایشگر لمسی 70 اینچی

مطالب و اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره نمایشگر لمسی 70 اینچی به زودی بارگذاری خواهد شد.

اجاره میز لمسی 55 اینچی

میز های لمسی جدید ترین نوع چیدمان نمایشگر های لمسی هستند. نقطه قوت میز های لمسی زمانی مشخص می شود که شما بخواهید در غرفه نمایشگاهی سازمانتان بر اساس محتوای دیجیتال مشخصی، به تعدادی از افراد بصورت همزمان یک گزارش تصویری و تعاملی را ارائه دهید. با توجه به اینکه تعداد بیشتری از افراد بدون آنکه مانع دید یکدیگر شوند می توانند دور میز حلقه زده و به راحتی تصاویر را مشاهده و صفحه نمایش را لمسی نمایند، روند اجاره میز لمسی در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. میز لمسی کاواک در ابعاد 55 اینچی برای ارائه استیجاری به سازمان ها در دسترس می باشد. صفحه نمایش میز لمسی کاواک به پنل لمسی مالتی تاچ 10 کاربره مجهز می باشد. امکان اتصال کابل شبکه و نیز کابل USB در میز لمسی وجود دارد. در برخی موارد کابران تمایل دارند تصویر در حال نمایش بر روی میز لمسی بطور همزمان بر روی یک ویدئو وال بزرگ نیز که در محل غرفه شان نصب شده است، نمایش داده شود تا افرادی که در فاصله ی بیشتری از میز لمسی قرار دارند نیز با دیدن فعل و انفعالات در حال انجام در محیط نرم افزاری مورد نظر به سمت غرفه ی نمایشگاهی ایشان جلب گردند. این امر با استفاده از یک کابل HDMI بلند و یا یک کابل VGA بلند به راحتی قابل اجرا است.

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره استند لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره نمایشگر لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

اجاره میز لمسی کاواک

سوالات متداول در خصوص اجاره نمایشگر‌های لمسی، استند های لمسی و میز های لمسی کاواک

کاواک چه محصولاتی را به مشتریان خود اجاره می دهد؟
تقریبا همه ی انواع آل این وان ها و نمایشگر های لمسی کاواک برای اجاره به مشتریان گرانقدرمان در دسترس است. مشتریان محترم می توانند با هماهنگی تلفنی با یکی از مشاوران و کارشناسان بازاریابی و فروش کاواک، در خصوص زمان، مکان و تعداد دستگاه هایی که نیاز دارند، اطلاعات لازم را کسب نمایند. با توجه به محدودیت تعداد دستگاه در هر یک از رده های آل این ولن، کیوسک یا استند لمسی (کیوسک تاچ) و میز لمسی، بدیهی است هماهنگی های زود تر از موعد به منظور اطمینان از موجودیت نمایشگر لمسی مورد نیاز بسیار موثر است.
ابعاد کیوسک های لمسی اجاره ای کاواک چند اینچ است؟
در حال حاضر استند لمسی 47 اینچی کاواک برای ارائه بصورت اجاره موجود می باشد.
میز لمسی اجاره ای کاواک چه ابعادی دارد؟
با توجه به حجم و وزن نسبتا بالای میز لمسی در حال حاضر برای اجاره میز لمسی کاواک فقط نمونه 55 اینچی موجود می باشد.
ابعاد آل این وان موجود برای اجاره چند اینچ است؟
کاواک نمایشگر های لمسی آل این وان 55 اینچی خود را بصورت اجاره در اختیار متقاضیان قرار می دهد. شایان ذکر است به زودی آل این وان های 75 اینچی نیز به جمع محصولات قابل اجاره از سوی مشتریان محترم افزوده می گردد.
آیا نمایشگر های لمسی کاواک به کامپیوتر داخلی نیز مجهز است یا صرفا یک نمایشگر لمسی است و برای استفاده می بایست یک کامپیوتر به آن متصل نمود؟
کلیه محصولات و نمایشگر های لمسی کاواک در واقع آل این وان هستند و همه ی استند های لمسی (کیوسک های لمسی) میز های لمسی و نمایشگر های لمسی که بصورت افقی و مانند تلویزیون ها و مانیتور های معمولی روی براکت نصب دیواری (و یا پایه ی چرخدار متحرک) قرار می گیرند به کامپیوتر های داخلی قدرتمند با حداقل پردازنده Intel Core i5 و 8 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می باشند. به بیان دیگر برای استفاده از نمایشگر های لمسی اجاره ای کاواک نیاز به اتصال هیچ کامپیوتر، لب تاپ و یا دستگاه دیگری به کیوسک، میز و نمایشگر لمسی کاواک نخواهید داشت.
رزولوشن نمایشگر های کاواک چقدر است؟
همه ی نمایشگر هایی که کاواک بصورت اجاره در اختیار مشتریان محترم و گرانقدر خود قرار می دهد دارای رزولوشن فول اچ دی 1920*1080 و یا بیشتر می باشند. به عنوان مثال عزیزانی که یک نمایشگر لمسی آل این وان 75 اینچی کاواک را بصورت اجاره در اختیار می گیرند از کیفیت تصویر 4K بهره مند خواهند شد.
هزینه های حمل و نقل تجهیزات بر عهده ی کدامیک از طرفین است؟
کلیه هزینه های مربوط به ارسال، استقرار، جمع آوری و عودت تجهیزات بر عهده ی ما است. تنها اقدامی که می بایست در مدت زمان اجاره نمایشگر های لمسی کاواک از سوی مشتریان محترم انجام پذیرد، انجام هماهنگی های قانونی و اداری در خصوص ورود و خروج تجهیزات از سالن نمایشگاهی و یا سالن برگزاری همایش (به طور کلی محلی که قرار است نمایشگر های لمسی کاواک در آن جا مستقر شود و مورد استفاده قرار بگیرد) است.
آیا نحوه ی استفاده صحیح از نمایشگر های لمسی به کاربران آموزش داده می شود؟ آیا این آموزش هزینه ای در بر دارد؟
بلی. به همه ی کاربران و نمایندگان معرفی شده از سوی طرف قرارداد، هم در محل شرکت کاواک و هم در زمان نصب و راه اندازی تجهیزات آموزش ها و تکنیک های لازم در خصوص بکارگیری بهینه استند لمسی، میز لمسی و نمایشگر لمسی کاواک بصورت کاملا رایگان ارائه خواهد شد.