تماس سریع
کاواک
";
کاواک

ماموریت کاواک چیست؟

کاواک با اتکا به دانش فنی مدیران و کارشناسان خود، تمام تمرکز خود را بر روی اشاعه و گسترش فرهنگ استفاده از سیستم های اینتراکتیو قرار داده است.  استفاده از نمایشگر های لمسی بزرگ و کامپیوتر های لمسی بزرگ کاواک در سازمان های دولتی و خصوصی، استودیو های تلویزیونی، دفاتر مدیران ارشد اجرایی، اتاق های کنفرانس، غرفه های نمایشگاهی و ... تاثیر شگرفی بر افزایش راندمان جلسات ایجاد کرده است. همچنین کیوسک های لمسی و میز های لمسی کاواک در برنامه های مختلف تلویزیونی، اماکن عمومی تحول چشمگیری در روش برقراری ارتباط بین برنامه سازان و مخاطبین و نیز مشتریان و ارباب رجوع سازمان ها بوجود آورده است.

در این راستا کاواک به عنوان اولین و تنها برند تخصصی ایرانی که در زمینه ی نمایشگر های لمسی به ثبت رسیده است، مفتخر است آمادگی خود را در ارائه محصولات و خدمات پس از فروش با کیفیت به سازمان و مراکز دولتی و خصوصی اعلام دارد. همچنین کاواک به منظور گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود آماده ی همکاری با همکاران در سراسر ایران می باشد.

تصویر گواهینامه ی ثبت برند کاواک در زمینه ی نمایشگر ها و مانیتور های لمسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و پروژه های انجام شده توسط کاواک با کلیک بر روی دکمه ی زیر از وبلاگ کاواک بازدید فرمایید:

 

وبلاگ کاواک


کاواک

ساینیج (Signage) درمفهوم کلی به معنای اطلاع رسانی دیداری و معمولاً از طریق بردها و تابلوها می‌باشد. به عبارت دیگر کلیه تابلوهای اطلاع رسانی را که دارای پیغام‌هایی برای بازدید کنندگان هستند می‌توان Signage نامید. از تابلوهای اطلاع رسانی شهری و تراف

ادامه مطلب
کاواک

پس از تجهیز موفق شرکت خودروسازی ایرانخودرو، اینبار شرکت سایپا، دومین خودروساز ایران و یکی از 100 برند برتر ایرانی، به سیستم های صوتی گیشه کاواک تجهیز گردید.
سیستم های صوتی گیشه کاواک با هدف ارتقا ارتباط کلامی میان ارباب رجوع و گیشه دار طراحی گرد

ادامه مطلب
کاواک

مفتخریم که اعلام نماییم، علامت تجاری شرکت کاواک تابش جسم سیاه با نام تجاری کاواک به عنوان تنها برند تخصصی ایرانی در حوزه فعالیت مانیتور و نمایشگر لمسی ثبت گردید.
این شرکت که تا پیش از این عمده فعالیت های خود را در زمینه سیستم های اینترکتیو (آل ا

ادامه مطلب


داستان موفقیت