میز لمسی کاواک؛ شرکت موجان در نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب

میز لمسی کاواک؛ شرکت موجان در نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب

در دنیای رقابتی امروز، جلب رضایت مشتریان و حفظ مشتری، برای سازمان ها و شرکت ها اهمیت زیادی دارد. شرکت کاواک تابش جسم سیاه نیز در طول سالیان فعالیت خود در عرصه تکنولوژی های لمسی مانند نمایشگر لمسی، میز لمسی و کیوسک لمسی سعی کرده است در تمام مراحل استفاده از این فناوری های نو در کنار مشتریان خود باشد. شرکت کاواک سرمایه ی اصلی و راز موفقیت خود را در رضایت مشتریان خود میداند و از هیچ کوششی در رسیدن به این هدف مهم و اساسی دریغ نخواهد کرد. این افتخار ماست که مشتریان محترممان ما را مورد لطف خود قرار میدهند و مراتب رضایتمندی خود را به ما ابراز می کنند.

گزارش تصویری نمایشگر های لمسی و میز های لمسی کاواک در نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب 1394:

Cavac 55 inch Touch Table 3

شرکت مهندسی آب و فاضلاب موجان از شرکت های موفق عمرانی است که با نگاه هوشمندانه به آینده، توانسته است به بهترین شکل از فناوری لمسی در پیشرفت کسب و کار خود استفاده کند. جناب آقای مهندس حسین زاده کارشناس ارشد بازرگانی و مارکتینگ این شرکت علل همکاری شرکت موجان با کاواک را به این صورت بیان میکند: 

نظر به بررسی دقیق از نیاز روز شرکتها و تحقیقات بعمل آمده درباره مزایای استفاده از تکنولوژی جدید سیستم های آل این وان مالتی تاچ در کشورهای جهان اول و به دنبال اجرایی کردن آنها در ایران توسط شرکت محترم فنی مهندسی کاواک و بازاریابی توسط این شرکت برای سازمانهایی که برآورد میشود به استفاده از این سیستم ها نیاز دارند درحالی که آشنایی زیادی هم با این تکنولوژی جدید ندارند به کمک کارشناسان متخصص شرکت کاواک و پرزنت موثر آنها باعث شد تا ما بر آن شویم بنا بر هدفمان مبنی بر جلب توجه مراجعه کنندگان و مخاطبین خاصمان از این تکنولوژی بروز و پیشرفته استفاده کنیم. زیرا بنا بر استفاده از اپلیکیشن های هوشمند که نیاز به کاربا آن را توسط کاربر الزامی می کرد تصمیم بر این شد که از وسیله ای استفاده شود که بتواند علاوه بر کارایی براین منظور، علتی برای جذب مخاطب باشد تا بخاطر سهولت استفاده و جذاب بودن دستگاه و نرم افزار، مخاطب به محتوای آن توجه کند.

Cavac 55 inch Touch table

در این میان شرکت کاواک با ارائه ی خدمات و پشتیبانی به صورت عالی ما را در تحقق به اهدافمان یاری رساند، پیش بینی میشود که بسته به نیاز سازمانها و البته نحوه ی اطلاع رسانی درست توسط شرکت کاواک آینده ای درخشانی برای توسعه استفاده از این سیستم ها پیش رو خواهد بود.

 

Date

03 بهمن 1393

Categories

میز لمسی